Twitter API Block (8.x-2.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Options
he: אפשרויות

en: Twitter
he: טוויטר
