Twitter API Block (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Options
hi: विकल्प
