Twitter API Block (8.x-2.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Popular
kn: ಜನಪ್ರಿಯ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
