Twitter API Block (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Options
mn: Сонголтууд
