Twitter API Block (8.x-2.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Options
mr: विकल्प
