Twitter API Block (8.x-2.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Options
pt: Opções
