Twitter API Block (8.x-2.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Options
gu: વિકલ્પો
