Twitter API (v2) Block (8.x-2.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Options
nl: Opties

en: Recent
nl: Recente

en: Result type
nl: Resultaattype

en: A unique name for this item. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke naam voor dit item. Dit mag alleen kleine letters, nummers of een laag streepje bevatten.
