Twitter API Block (8.x-2.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Options
oc: Opcions
