Twitter API (v2) Block (8.x-2.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Options
ro: Opţiuni
