Twitter API Block (8.x-2.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Options
sv: Alternativ
