Twitter API Block (8.x-2.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Options
cs: Možnosti
