Twitter API Block (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Recent
hu: Friss

en: Popular
hu: Népszerű

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke
