Twitter API Block (8.x-2.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
