Twitter API Block (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Options
tr: Seçenekler

en: Recent
tr: Son eklenenler
