Twitter API Search (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Twitter account
ru: Учётная запись Twitter

en: Search text
ru: Искать текст

en: Max height
ru: Максимальная высота

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Links color
ru: Цвет ссылки
