Twitter API Search (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta
