Twitter API Search (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Installed
ps: لګول شوي
