Twitter API Search (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Name
kk: Аты

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Twitter
kk: Твиттер
