Twitter API Search (8.x-1.8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
