Twitter API Search (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Twitter account
pl: Konto Twitter

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Links color
pl: Kolor odnośników
