Twitter API Search (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
