Twitter API Search (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
