Twitter API Search (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Twitter account
fi: Twitter tili

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
