Twitter API Search (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado
