Twitter API Search (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
