Twitter API Search (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Twitter API
nl: Twitter-API
