Twitter API Search (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
