Twitter API Search (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده
