Twitter API Search (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
