Twitter API Search (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Max height
tr: En fazla yükseklik
