Twitter API Search (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Twitter
uk: Твітер

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Links color
uk: Колір посилання
