Twitter API Search (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Max height
cs: Maximální výška
