Twitter Block (4.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Transparent
gl: Transparente

en: Dark
gl: Escuro
