Twitter Block (4.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Border Color
oc: Color de bordadura
