Twitter Block (8.x-3.0-alpha0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: Weight
da: Vægt

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Appearance
da: Udseende

en: Link color
da: Linkfarve

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Dark
da: Mørkt
