Twitter Block (8.x-3.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Link color
bs: Boja linka
