Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: Profile
eo: Profilo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Arabic
eo: Araba

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Hindi
eo: Hinda

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Bengali
eo: Bengala

en: Persian
eo: Persa

en: Malay
eo: Malaja

en: Thai
eo: Taja

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Urdu
eo: Urda

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
