Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Theme
gl: Tema

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Profile
gl: Perfil

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Arabic
gl: Árabe

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Automatic
gl: Automático

en: Grid
gl: Grella

en: Transparent
gl: Transparente

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: About
gl: Información

en: Hindi
gl: Hindú

en: Bengali
gl: Bengalí

en: Persian
gl: Persa

en: Malay
gl: Malayo

en: Thai
gl: Tailandés

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Dark
gl: Escuro
