Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Language
is: Tungumál

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Arabic
is: Arabíska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Grid
is: Grind

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: About
is: Um

en: Bengali
is: Bengalska

en: Persian
is: Persneska

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska

en: Vietnamese
is: Víetnamska
