Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Profile
kk: Профиль

en: Arabic
kk: Араб

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Hindi
kk: Хинди

en: Bengali
kk: Бенгал

en: Persian
kk: Парсы

en: Malay
kk: Малай

en: Thai
kk: Тай

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Urdu
kk: Урду

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
