Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: About
km: អំពី

en: Hindi
km: ហិណ្ឌូ

en: Bengali
km: បេន្កាលី

en: Persian
km: ពឺស៊ាន

en: Malay
km: ម៉ាឡេស៊ី

en: Thai
km: ថៃ

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Urdu
km: អ៊ូ​រ្ឌូ

en: Vietnamese
km: វៀតណាម

en: Filipino
km: ហ្វីលីពីន
