Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Profile
sl: Profil

en: Arabic
sl: Arabščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: About
sl: O modulu
