Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: Profile
af: Profiel

en: Arabic
af: Arabies

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Hindi
af: Hindies

en: Bengali
af: Bengalees

en: Persian
af: Persies

en: Malay
af: Maleisies

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Vietnamese
af: Vietnamees
