Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Profile
ast: Perfil

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Arabic
ast: Árabe

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Link color
ast: Color del enllaz
