Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: Profile
bg: Профил

en: Arabic
bg: Арабски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Hindi
bg: Хинди

en: Bengali
bg: Бенгали

en: Persian
bg: Персийски

en: Malay
bg: Малайски

en: Thai
bg: Тайландски

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Urdu
bg: Урду

en: Vietnamese
bg: Виетнамски
