Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Language
bn: ভাষা

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Arabic
bn: আরবী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Hindi
bn: হিন্দী

en: Bengali
bn: বাংলা

en: Persian
bn: ফারসি

en: Thai
bn: থাই

en: Urdu
bn: উর্দু

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী

en: Filipino
bn: ফিলিপিন
