Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
