Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (35 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Language
cy: Iaith

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Profile
cy: Proffil

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Bengali
cy: Bengaleg

en: Persian
cy: Perseg

en: Malay
cy: Maleieg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg

en: Urdu
cy: Wrdw

en: Vietnamese
cy: Fietnameg
