Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Theme
el: Θέμα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Profile
el: Προφίλ

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Greek
el: Ελληνικά

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Filipino
el: Φιλιπινέζικα

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
